BimLive

بیمه بدنه خودرو

خدمات بیمه‌ای
برای پرسنل علوم پزشکی
در اقساط ۱۲ ماهه

پرسنل محترم شاغل در دانشگاه و مراکز تحت نظر دانشگاه علوم پزشکی، میتوانند از خدمات بیمه‌ای بیم لایو به صورت تکی و یا در پکیج های دلخواه بصورت نقد و یا اقساطی بدون بهره، استفاده نمایند.

بیمه های پیشنهادی برای شما

badane min

بیمه بدنه اتومبیل

برای خودروی شما

shakhsesales

بیمه شخص ثالث

برای مسئولیت شما

بیمه آتش سوزی

بیمه آتش سوزی

منازل مسکونی

دسته بیمه مسئولیت حرفه ای

بیمه مسئولیت

برای مسئولیت های شما

پرداخت بیمه به صورت اقساطی برای پرسنل دانشگاه علوم پزشکی

در جهت تامین رفاه حال پرسنل علوم پزشکی شرکت بیم‌لایو خدمات خود را  بصورت نقد و یا اقساط بدون بهره به شما عزیزان ارائه می‌دهد.

بیمه های اقساطی، راه مناسبی برای حفاظت از شما و خانواده‌تان است. با پرداخت ماهانه مبلغی اندک، شما می‌توانید حوادثی که در زندگی شما ایجاد می‌شود را با اطمینان مدیریت کنید. این بیمه به شما اجازه می دهد که به دنبال رسیدن به اهداف خود بروید، بدون نگرانی از هزینه های ناگهانی. برای اطلاعات بیشتر، با ما تماس بگیرید.

بیمه مسئولیت

بیمه های شاخص و محبوب ما

بیمه مسئولیت پزشکان

بیمه مسئولیت پزشکان نوعی بیمه است که به پزشکان کمک می کند تا در صورت وقوع خسارت و آسیب به بیمار، هزینه های مرتبط با تماس با وکیل و پرداخت جریمه را پوشش دهند. این بیمه یکی از الزامات حقوقی برای پزشکان است و بسیاری از بیمارستان ها و مراکز درمانی نیز برای همکارانشان این بیمه را اجباری قرار داده اند.

بیمه پزشکان
دسته پزشکان و پیراپیراپزشکان

بیمه مسئولیت پیراپزشکان

بیمه مسئولیت حرفه‌ای پیراپزشکان یکی از انواع مهم بیمه‌های مسئولیت است که به منظور حفظ حقوق مالی پرسنل شاغل در حوزه پزشکی در مواجهه با شکایات بیماران و خانواده‌های آنها و نیز پوشش دادن هزینه‌های قانونی و مشاوره حقوقی برای آنها اخذ می‌شود.

این بیمه، پوششی برای خطای پزشکی، تقصیر و نقص عمل درمانی، عدم احتیاط در تشخیص، تأخیر در درمان، مصرف داروهای نادرست، اشتباه در انتخاب درمان و … را فراهم می‌کند. همچنین، این بیمه می‌تواند برای پزشکان و پیراپزشکانی که در بیمارستان‌ها، مراکز درمانی، کلینیک‌ها و مطب‌ها کار می‌کنند، بسیار حیاتی باشد.

بیمه شخص ثالث

برای دریافت حق بیمه شخص ثالث خود در هر زمان و هر مکان حتی در مسافرت و یا در مقصد و حتی در ایام تعطیل میتوانید از طریق لینک زیر اقدام به پر کردن فرم زیر نمایید و همان جا برای شما بیمه به صورت آنلاین صادر میگردد.

shakhsesales
بیمه آتش سوزی

بیمه آتش‌سوزی

از آنجا که منزل شما جزء مهمترین دارایی های شما می باشد. حتما بایستی امنیت این سرمایه را تامین کنید، تا در این مورد دغدغه ای نداشته باشید. در بیمه آتش سوزی منازل مسکونی مواردی که تحت پوشش قرار میگیرند عبارتند از :
زلزله، آتش سوزی، طوفان، ترکیدگی لوله های آب، ضایعات ناشی از بارش های برف و باران، سرقت با شکست و حرز و … این موارد شامل ساختمان مسکونی و تاسیسات و اثاث منزل به همرا مشاعات و مشترکاتشان می باشد.

بیمه بدنه اتومبیل

شرایط احراز این بیمه کمی با بیمه های دیگر تفاوت دارد. ابتدا شما باید درخواست خود را به ما اعلام نمایید. ما لینکی اختصاصی در اختیار شما قرار خواهیم داد، تا شما بتوانید به راحتی مراحل درخواستی را اجرا بفرمایید. حسن این نوع از بیمه این است که به هیچ عنوان الزامی در حضور مستقیم شما در بیمه نیست.
برای دریافت بیمه بدنه اتومبیل خود در حین مسافرت، در مقصد، حتی در ایام تعطیل با شماره تماس ۰۹۱۳۸۰۰۱۹۰۷ ((جباران)) تماس بگیرید تا برای شما لینک ارسال شود و بتوانید از آن طریق سریعا اقدام به ثبت بیمه خود نمایید. 
ما همیشه با شما همراه خواهیم بود و از شما حمایت میکنیم.

badane min
مسئولیت شهروندی و بازی های کودکان min

بیمه مسئولیت شهروندی

انواع بیمه مسئولیت شهروندی عبارتند از:
بیمه مسئولیت خانواده و فرزندان که در آن در صورت بروز حوادث غیر عمد توسط شما و خانواده، شرکت بیمه خسارت های وارده را جبران می‌نماید.
بیمه مسئولیت حیوانات خانگی و پرنده های تزیینی، در صورت رخ دادن خسارت توسط حیوان شما(بطور مثال سگ و یا گربه و یا…) به هر دلیلی، شرکت بیمه آن هزینه را پرداخت می‌کند.
بیمه مسئولیت دوچرخه می تواند شما و حتی خانواده تان را هنگام دوچرخه سواری حمایت کند.
بیمه اسکیت و اسکوتر هم دقیقا مانند بیمه مسئولیت دوچرخه حامی فرزندان دلبند شما می باشد.

بیمه مسئولیت حرفه‌ای

بیمه مسئولیت مدنی حرفه‌ای مسئولیت افراد در برابر اشخاص ثالث در ارتباط با مشاغل است. این نوع بیمه دارای انواع مختلفی همچون بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان، بیمه مسئولیت پزشکان و… است.

بیمه مسئولیت پزشکان
بیمه مسئولیت حیوان خانگی

فرم بیمه مسئولیت حیوانات خانگی

بیمه مسئولیت حیوانات خانگی

بیمه مسئولیت حیوانات خانگی برای پوشش خسارات ناشی از نگهداری حیوانات خانگی شامل حوادث ناشی از حمل ونقل،بیماری، سرقت و زایمان صادر میگردد. 
با توجه به شرایط مندرج در بیمه نامه ممکن است خطرات در یکی از سطوح ذیل، مورد پوشش قرار گیرد:

•مرگ ناشی از حادثه بدون حمل و نقل

•مرگ ناشی از حادثه با حمل و نقل

•مرگ ناشی از بیماری

•مرگ ناشی از حادثه سرقت

•مرگ ناشی از زایمان و سخت‌زایی
این نوع از بیمه از زیر شاخه های بیمه مسئولیت میباشد.

بیمه سرقت منازل مسکونی

در صورت سرقت از منزل، جمع‌‌آوری کردن یک‌سری وسایل و اثاثیه ساده خانه خیلی هزینه می‌برد. خیلی‌هایمان هم معمولا وسایل ارزشمندی مثل لوازم برقی، مبل، فرش و … در خانه داریم که سرمایه زندگی‌مان هستند و در زمان خروج از خانه نگران آن‌ها هستیم. 
شما عزیزان می توانید منزل خود را بیمه کنید تا دیگر نگرانی در این مورد نداشته باشید.
در نظر داشته باشید که بیمه سرقت منازل مسکونی یکی از زیر شاخه های بیمه آتش سوزی منازل مسکونی می باشد.
ما میتوانیم حتی در غیاب شما منزل شما را بیمه کنیم.

سرقت موبایل min
بیمه آسانسور

بیمه آسانسور

بیمه آسانسور یکی از موارد مهم در تأمین ایمنی و سلامت کاربران آسانسورهاست. به‌طور کلی، بیمه آسانسور به دو صورت متفاوت ارائه می‌شود: بیمه مسئولیت مدنی و بیمه تجهیزات.

 بیمه مسئولیت مدنی آسانسور، خطراتی که ممکن است به کاربران هنگام استفاده از آسانسور ایجاد شود را تحت پوشش قرار می‌دهد. این خطرات می‌تواند از صدمات فیزیکی تا خسارات مالی را شامل شود.

بیمه تجهیزات نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است. در این بیمه، تجهیزات آسانسور مانند موتورها، قطعات الکترونیکی، کابل ها و سیستم های تعلیقی، بیمه شده و در صورت خرابی یا نقص فنی، بیمه هزینه های تعمیر و یا تعویض تجهیزات را پوشش می‌دهد.

بیمه موبایل

در روزهایی هستیم که مردم با مشکلات اقتصادی زیادی دست به گریبان هستند. واقعیت این است که همین موضوع به تنهایی می‌تواند آمار جرم و جنایت را افزایش دهد. 
یکی از دغدغه های شهروندان و پلیس نیز سرقت گوشی تلفن همراه می‌باشد. این موضوع باعث شده مردم کمتر از قبل احساس امنیت کنند.
گوشی های موبایل هم آنقدری قیمتشان بالا رفته که سارقان را تحریک به سرقت آنها کند.
با ما همراه باشید تا این دغدغه را برای شما برطرف کنیم.

دسته بیمه موبایل

نکته مهم: کد تخفیف ما برای خرید آنلاین شما: zisa1605

دسته بیمه اشخاص

بیمه مدیران ساختمان

بیمه مسئولیت مدیر ساختمان در قبال ساکنین درواقع یکی از انواع «بیمه مسئولیت» است. اشخاص ثالث و ساکنان ساختمان با این بیمه نامه در برابر خسارت‌های جانی و مالی به‌دلیل مشکلات ساختمان و حوادث مربوط به مشاعات ساختمان تحت پوشش قرار می‌گیرند.

 

بیمه مسئولیت دوچرخه

بیمه مسئولیت دوچرخه یکی از انواع بیمه های شخص ثالث می باشد که برای مالکان دوچرخه ها ارائه می‌شود. این بیمه، در صورت وقوع حوادثی که در آن مسئولیت شخص ثالث بر مالک دوچرخه باشد، خسارات وارده به شخص یا اموال آن شخص را جبران می‌کند.

با تهیه بیمه مسئولیت دوچرخه، شما از تحمل هزینه‌های ناشی از خسارت‌های وارده به شخص ثالث در صورت وقوع حوادث خودداری می‌کنید و باعث افزایش اعتماد شخص ثالث به شما می‌شوید.

 

مهمترین مزایای بیمه مسئولیت

-پوشش حوادثی که در آنها شما مسئولیت دارید.
-تحمیل هزینه خسارت‌های وارده به شخص ثالث بر شرکت بیمه کننده.
-افزایش اعتماد شخص ثالث به شما و کاهش خطر اتهامات قانونی.
-قابلیت تعریف پوشش برای بیمه‌نامه‌های دوچرخه با مشخصات مختلف.

با توجه به اینکه دوچرخه برای افرادی که به سلامتی خود و محیط زیست اهمیت می‌دهند، به عنوان یک وسیله حمل و نقل سالم و پایدار محسوب می‌شود، تهیه بیمه مسئولیت دوچرخه می‌تواند یکی از موارد ضروری برای مالکان دوچرخه باشد.

پوشش های بیمه ورزشی دوچرخه سواری
بیمه درمان تکمیلی و بیمه پزشکان و پیراپزشکان

بیمه درمان تکمیلی

بیمه تکمیل درمان، یکی از انواع بیمه های اجتماعی است که با پرداخت حق بیمه، شما در مقابل هزینه های پزشکی و درمانی بیماری هایی که در بستر بیمارستان نیستید، محافظت می شوید. در این بیمه، هزینه های پزشکی و درمانی شما تا یک سقف مشخص، توسط بیمه گر پرداخت می شود.
با خرید بیمه تکمیل درمان، از هزینه های بالای درمان بیماری ها، نظیر هزینه های مرتبط با مشاوره، تزریقات، آزمایش ها، اقامت در بیمارستان و … محافظت خواهید کرد و این امر باعث آسایش و راحتی خاطر شما و خانواده تان خواهد شد.

بیمه عمر

بیمه از مهم‌ترین بیمه‌هایی است که می‌توانید برای محافظت از خانواده و عزیزانتان تهیه نمایید. با خرید بیمه عمر، در صورت فوت شما، مبلغی به عنوان جبران خسارت به خانواده و وراث شما پرداخت می‌شود، که می‌تواند جایگزین درآمد شما در طولانی مدت باشد. این بیمه، از مزایایی مانند صرفه‌جویی در مالیات، پوشش در برابر بیماری های خاص و پوشش در مقابل بدهی‌های مالی نیز برخوردار است.

همچنین، بیمه عمر می‌تواند به عنوان یک ابزار برنامه‌ریزی مالی برای آینده استفاده شود. با در نظر گرفتن میزان پوشش و مبلغ پرداختی، می‌توانید برنامه‌ای برای دوران بازنشستگی و یا آینده فرزندان خود داشته باشید.

در کل، بیمه عمر یکی از بهترین راه‌های محافظت از خانواده و آینده شماست و با خرید آن، می‌توانید اطمینان داشته باشید که محافظتی از عزیزانتان در صورت فوت شما وجود دارد.

بیمه عمر بیم‌لایو

تکمیل فرم انتخاب بیمه
با پوشش گسترده و قیمت مناسب

لطفاً فرم اطلاعات شخصی و جزئیات بیمه‌ی خود را وارد کنید. اطلاعات درست و دقیق شما در تسریع روند کار به ما و شما کمک خواهد کرد.

با تشکر

بیمه‌های ما: حفاظت از آینده شما

زلزله

با بیمه کردن منزل خود دیگر نگران هزینه های کلان بعد از زلزله نباشید.

آتش سوزی

ما با شما هستیم تا درهنگام آتش سوزی منزل پشتیبان شما باشیم.

 

بیمه سرقت

دیگر نگران سرقت از اموال و اثاثیه منزل خود نیستید.

 

بیمه مسئولیت دوچرخه

ما میتوانیم شما و خانواده‌تان را در برابر حوادث ناشی از دوچرخه بیمه کنیم.

بیمه مسئولیت حیوانات خانگی

بیمه مسئولیت حیوانات خانگی، خسارات و زیان‌هایی که حیوان خانگی شما به اشخاص ثالث وارد می‌کند، جبران میکند.

بیمه بدنه خودرو

با این بیمه خسارت های مربوط به بدنه خودرو شما پرداخت میشود.

 

select insurance

جزئیات و روند خرید پرسنل علوم پزشکی از محصولات ما

بیمه و محافظت از شما در برابر ریسک‌های ناگهانی

چرا بیم لایو؟

select bimlive

تخفیف های ویژه بیم‌لایو برای شما

۳۰ درصد تخیف

بیمه مسئولیت حیوانات خانگی

۷۵ درصد تخیف

بیمه موبایل

۳۰ درصد تخفیف

بیمه مسئولیت شهروندی

همکاری با ما و دریافت پاداش: وجه نقد، هدیه یا تخفیف ویژه

با عضویت در برنامه مشارکت با ما، می‌توانید از فرصتی برای کسب درآمد اضافی بهره‌مند شوید و در عین حال به ما کمک کنید تا محصولاتمان را به دیگران معرفی کنیم. به علاوه، برای هر کسی که با ما همکاری کند، وجه نقد، هدیه یا تخفیف ویژه‌ای را فراهم می‌کنیم. با ما همراه شوید و از این فرصت برای کسب درآمد و دریافت پاداش‌های ویژه بهره‌مند شوید.
شما در قسمت مشارکت ما عضو شوید و لینکی را از ما دریافت نمایید.
اکنون فقط و فقط آن لینک را در اختیار دوستان و آشنایان خود قرار دهید. در صورت خرید ما سود شما را در قالب وجه نقد، محصول بیمه‌ای و یا هدیه به شما تقدیم خواهیم کرد.

انتخاب کنید

صفحه اصلی سایت

انتخاب همکاری فروش

را پر کنید2 min

پر کردن فرم

حال شما از ما هستید

gift bimlive

دریافت لینک اختصاصی

هدایای خود را دریافت کنید

 بابیم‌لایو، خاطرات خوب خود را بدون نگرانی حفظ میکنید. ما بهترین خدمات بیمه‌ای را با قیمتی مناسب به شما ارائه می‌دهیم.

با بیمه های ما، با خیالی آسوده به رانندگی بپردازید. ما انواع بیمه‌های اتومبیل، سفر و مسکن را با شرایط مناسب برای شما فراهم می‌کنیم.

دسته بیمه

با ما در تماس باشید

برای خرید بیمه با ما تماس بگیرید. ما به شما پوشش کلیه نیازهای بیمه ای را با توجه به قابلیت های مالی شما پیشنهاد خواهیم کرد. از اینکه شما را با خدمات و محصولاتمان راضی کنیم ، بسیار افتخار خواهیم کرد.

چرا باید از بیمه استفاده کنید؟

what insurance
call