منوی دسته بندی

بیمه مسئولیت مدیر ساختمان

بیمه مسئولیت مدیران ساختمان

بیمه مسئولیت مدیران ساختمان در قبال دیگران

بیمه مسئولیت مدیر ساختمان عبارت است از بیمه مسئولیت مدیر ساختمان در قبال ساکنین ، اشخاص ثالث و مشاعات ساختمان ، بدین معنی که چنانچه در نتیجه قصور و سهل انگاری مدیر ساختمان خسارت جانی و مالی به ساکنین ، اشخاص ثالث و مشاعات وارد شود و منشاء این خسارت ناشی از مشاعات ساختمان باشد ، شرکت بیمه پس از احراز مسئولیت مدیر ساختمان و در صورت لزوم مطابق رای محاکم قضایی نسبت به پرداخت خسارت اقدام می نماید.

حوادث داخل ساختمان

امکان دارد حوادثی در ساختمان برای مراجعین یا ساکنین اتفاق بیافتد که شما به عنوان مدیر مجتمع مسئول جبران این خسارت ها باشید. به طور مثال به دلیل لیز بودن یا غیر ایمن بودن زمین، شخصی سقوط کند. یا جدا شدن سنگی از نما و سقوط آن باعث آسیب به مال یا جان شخصی شود. یا غیر ایمن بودن تأسیسات باعث حادثه ای شود و … شما می توانید بیمه نامه ای به نام «بیمه مسئولیت مدیران مجتمع های مسکونی، اداری و تجاری در قبال اشخاص ثالث» تهیه کنید که تمام این حوادث را تحت پوشش قرار دهید.

فرم بیمه مسئولیت مدیر ساختمان

فرم بیمه مسئولیت مدیران ساختمان شامل سوالات اساسی می باشد که موقع خرید از این اطلاعات برای صادر کردن بیمه مدیر ساختمان استفاده میشود. فرم را پر کنید تا کارشناسان ما مراحل ابتدایی خرید را برای شما انجام دهند. و در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

bimlive

اطمینان خاطر در لحظه با بیم لایو

sq img 09
call