منوی دسته بندی

بیمه آتش سوزی منازل مسکونی

fire at home

بیمه آتش سوزی منازل مسکونی آینده‌ی خانه‌ شما را تضمین می‌کند.

از آنجا که منزل شما جزء مهمترین دارایی های شما می باشد. حتما بایستی امنیت این سرمایه را تامین کنید، تا در این مورد دغدغه ای نداشته باشید. در بیمه آتش سوزی منازل مسکونی مواردی که تحت پوشش قرار میگیرند عبارتند از : زلزله، آتش سوزی، طوفان، ترکیدگی لوله های آب، ضایعات ناشی از بارش های برف و باران، سرقت با شکست و حرز و … این موارد شامل ساختمان مسکونی و تاسیسات و اثاث منزل به همرا مشاعات و مشترکاتشان می باشد.

یک فرصت استثنایی برای شما

شما عزیزان میتوانید برای منزل خود بیمه نامه ای را تهیه کنید که در آن خود ساختمان تا مبلغ یک میلیارد تومان و اثاثیه نیز تا سقف یک میلیارد تومان با مبلغ بسیار مناسب ۱۲۰،۰۰۰ تومان در ازای آتش سوزی، صاعقه و انفجار بیمه میگردد. 
برای دریافت این بیمه نامه استثنایی همان فرم بیمه آتش سوزی و زلزله را پر کرده و در قسمت توضیحات بفرمایید که قصد خرید بیمه((آصا)) را دارید، تا همکاران ما در اسرع وقت این بیمه نامه را برای شما تهیه کنند.

فرم بیمه آتش سوزی منازل مسکونی

پوشش‌های متنوع بیمه آتش‌سوزی

آتش سوزی، سرقت، زلزله، سیل

bimlive

اطمینان خاطر در لحظه با بیم لایو

fire in bimlive
بیمه آتش سوزی

پوشش سرقت، زلزله، سیل در
بیمه آتش سوزی

fire bimlive

ریسک بالای آتش سوزی منازل مسکونی

آیا می‌دانستید که هر ساله بسیاری از خانواده‌ها به دلیل آتش سوزی خانه‌شان را از دست می‌دهند؟ با خرید بیمه آتش سوزی، شما می‌توانید خانه و دارایی‌های خود را در برابر خسارات ناشی از حریق محافظت کنید.

fire insurance

خطرات تحت پوشش بیمه آتش سوزی

امروزه، خطرات مختلفی وجود دارد که ممکن است باعث به وجود آمدن خسارت‌های جدی برای خانواده‌ها و دارایی‌هایشان شوند. از جمله این خطرات، خطراتی مانند آتش سوزی، زلزله، سیل، سرقت و… هستند که می‌توانند باعث ایجاد خسارات جدی برای خانه و دارایی‌ها شوند.

اما با خرید بیمه آتش سوزی با پوشش گسترده‌تر، شما می‌توانید از این خطرات محافظت کنید. این بیمه شامل پوشش برای خسارات ناشی از آتش سوزی، زلزله، سیل، سرقت و… می‌شود و شما را در صورت وقوع حادثه، در مقابل خسارات مالی محافظت می‌کند.

call