منوی دسته بندی

بیمه پزشکان و پیراپزشکان

دسته پزشکان و پیراپیراپزشکان

بیمه مسئولیت پزشکان 

بیمه مسئولیت پزشکان نوعی بیمه است که به پزشکان کمک می کند تا در صورت وقوع خسارت و آسیب به بیمار، هزینه های مرتبط با تماس با وکیل و پرداخت جریمه را پوشش دهند. این بیمه یکی از الزامات حقوقی برای پزشکان است و بسیاری از بیمارستان ها و مراکز درمانی نیز برای همکارانشان این بیمه را اجباری قرار داده اند.

تکمیل فرم انتخاب بیمه
با پوشش گسترده و قیمت مناسب

لطفاً فرم اطلاعات شخصی خود را وارد کنید. اطلاعات درست و دقیق شما در تسریع روند کار به ما و شما کمک خواهد کرد.

با تشکر

بیمه مسئولیت پیراپزشکان

بیمه مسئولیت حرفه‌ای پیراپزشکان یکی از انواع مهم بیمه‌های مسئولیت است که به منظور حفظ حقوق مالی پرسنل شاغل در حوزه پزشکی در مواجهه با شکایات بیماران و خانواده‌های آنها و نیز پوشش دادن هزینه‌های قانونی و مشاوره حقوقی برای آنها اخذ می‌شود.

این بیمه، پوششی برای خطای پزشکی، تقصیر و نقص عمل درمانی، عدم احتیاط در تشخیص، تأخیر در درمان، مصرف داروهای نادرست، اشتباه در انتخاب درمان و … را فراهم می‌کند. همچنین، این بیمه می‌تواند برای پزشکان و پیراپزشکانی که در بیمارستان‌ها، مراکز درمانی، کلینیک‌ها و مطب‌ها کار می‌کنند، بسیار حیاتی باشد.

bimlive

اطمینان خاطر در لحظه با بیم لایو

بیمه مسئولیت پزشکان
بیمه پزشکان

موارد تحت پوشش در
بیمه مسئولیت

دسته بیمه درمان

موارد تحت پوشش

غرامت نقص عضو (در مواردی که بر اثر خطا و یا قصور پزشکان و یا پیراپزشکان نقص عضوی برای بیمه گذار وارد آید بیمه گر موظف به جبران خسارت می‌باشد)

غرامت فوت (در صورت فوت بیمه‌گذار بر اثر خطا و یا قصور پزشکان و یا پیراپزشکان ورثه وی مستحق دریافت غرامت می‌باشند)

دسته پزشکان و پیراپیراپزشکان

موارد خارج از پوشش

 انجام هر اقدامی خارج از حدود وظایف شغلی و صنفی پزشک و پیرا پزشک.

– پزشک یا پیراپزشک به دلیل استفاده از مسکرات و استعمال مواد مخدر یا داروی خواب آور تمرکز و هوشیاری لازم برای مداوای بیمار را نداشته باشد و باعث صدمه جسمی او می‌شود.
– انجام اقداماتی خارج از ضوابط پزشکی و یا بر خلاف قوانین و مقررات جاری باشد.
– هر نوع خسارتی که منشاً آن تشعشات یونیزه کننده یا رادیو اکتیو و انرژی هسته‌ای باشد مگر اینکه استفاده از این قبیل مواد جهت معالجه بیمار ضروری باشد.
– هر نوع خسارت ناشی از عدم النفع .

call